DestekDestek olmak ister misiniz?

Spontane Cafe ilk kurduğumuz günden beri keyif alarak Yürütüğümüz Bir Grup/Site. Kelimelik Sevenlerin daha kaliteli grup ve daha fazla keyif almaları adına yeni ve orjinal oyunlar /turnuvalar düzenlmeye gayret ediyoruz

Daha kaliteli ve uzun soluklu işler yapabilmemiz ve kaliteli içerikler üretebilmemiz için sizden bize destek olmanızı rica ediyoruz. Bizi yazmak ve araştırmak için motive eden en büyük şey bu.

"Spontane Cafe Kelimelik'e nasıl destek olacağım?" diyorsanız bunun pek çok yolu var.

Yazılarımıza Yorum Yazabilirsiniz

Her grup/site yazarı gibi biz de yazılarıma yorum geldiğinde seviniyoruz. Yazdığımız yazılara o konuyla ilgili kendi fikirlerinizi, eleştirilerinizi, teşekkürlerinizi yazarak bize destek olabilirsiniz. Yorumlarınız bizim eksikliklerimi görmek ve farklı konuları ele almamız için son derece önemli.

Grubumuza –Sitemize Abone Olabilirsiniz

Yazdıklarımıza e-posta ile abone olursanız mutlu oluruz.Yazdığımız yazıların daha fazla kişiye ulaştığını bilmek bizi daha kaliteli yazılar yazmak için gerçek anlamda motive eder.

Yazılarımıza ve sitemize Link verebilirsiniz
Blogrollunuzda yer varsa, oraya Spontane Cafe Kelimelik'i ekleyerek bize destek olabilirsiniz.

Spontane Cafe Kelimelik hakkında yazabilirsiniz
Spontane Cafe Kelimelik'i hakkında bir yazı yazıp okuyucularınıza bizden ve sitemizden bahsedersiniz bize en büyük desteği vermiş olursunuz.

Yazılarımızı sosyal medyada paylaşabilirsiniz

Blog yazılarımızın altında çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerine ait butonlar bulunuyor. Eğer Facebook, Twitter veya Google+ hesaplarınız varsa bu butonları kullanarak Spontane Cafe Kelimelik yazılarımızı paylaşabilirsiniz.

Reklam verebilirsiniz

Spontane Cafe Kelimelik'i daha iyi yerlere gelmesi için sitemize sponsor olabilirsiniz. Tanıtım yazısı yayınlatabilirsiniz. Banner reklam fiyatlarını daha fazla reklam verene ulaşmak açısından son derece düşük tuttuk. Reklam hakkında bilgi almak için Reklam ve Sponsorluk sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz veya Öneriniz varsa burdan yazabilirisiniz. Sorun Varsa Çözüm İçin Size En Kısa Sürede Geri Dönülecektir. Anlayışınız için Teşekkürler

 
Spontane "Cafe Kelimelik"
Kapalı Grup · 396 üye
Gruba Katıl
Grubumuzun uzun uzun yazılmış ve despotizm kokan bir açıklaması bulunmuyor ;) Kelimelik oyunu turnuvaları düzenlenen ve anlık ruh hallerine bağlı payl...
 

Popüler Yazılar

En Son Yayınlanan

Okumadan Geçmeyin

Yeni Başlayanlar için Kelimelik Turnuvaları

Yeni Başlayanlar için Kelimelik Turnuvaları(bracketcloud takip sistemi ile) Facebook da kelimelik  severler için turnuva düzenlenmekte ve ...