Reklam ve Sponsorluk

Reklam/Sponsorluk/İşbirliği


Spontane Cafe Kelimelik', belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde, başta blog yazarları, kelimelik ile ilgilenen facebook grupları olmak üzere medya ve sosyal medya odaklı kelimelik sevenlere güzel vakit geçirmek amacıyla, ilgi duyan herkese hitap eden bir grup/site olma amacıyla Kasım 2017'de yayına başladı.

SPONTANE CAFE KELİMELİK HEDEF KİTLESİ

Spontane Cafe Kelimelik'in okuyucu kitlesi kelimelik sevenlerden,kelimelik turnuvalarına ilgi duyan sosyal yönü zengin ve içerik takibi yapan kelimelik sevenlerden  oluşuyor. Her yaştan, her meslek grubundan, her sosyal statüden kelimelik sevenlerin ve oynayanların yolu Spontane Cafe Kelimelik''e bir şekilde düşüyor.

Kelimelik sevenlerin Spontane Cafe Kelimelik'i takip etmeleri için pek çok alternatif var., Google Friend Connect ve sosyal ağlar aracılığıyla sürekli takip edenlerin saysını kenar çubuğundaki takip kutuları ve sayaçlardan görebilirsiniz. Takipçi sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Spontane Cafe Kelimelik'in içeriği kişisel bilgilere, oyun tecrübelerine  ve turnuvalara dayalı, kelimelik sevenler odaklı yayınlardan oluşuyor. Spontane Cafe Kelimelik''nda okuyucuya ihtiyacı olan, faydalı bilgiyi ve eğlenceyi sunmak temel prensibimiz. Gereksiz ve kopya içeriklere blogumda yer vermiyoruz. Açıldığı günden bu yana özgünlüğünü ve kalitesini korumayı sürdürüyor. Spontane Cafe Kelimelik, blog ile ilgili en çok aranan kelimelerin birçoğunda arama motorunda ilk sayfa ve ilk sayfalarda çıkıyor.

BİZ KİMİZ?

Sponatane Cafe Kelimelik yönetimi olarak kelimelik Sevenlerin Güzel vakit geçirmeleri ve birazda gündelik hayatın sıkıcılığından ve stresinden kurtarmak için gönüllülük esasına göre çabalayan bir ekibiz. Kasım 2017'den bu yana Spontane Cafe Kelimelik yönetim olarak düzenli olarak kelimelik severlene yeni oyunlar ve güncel turnuvalar ile hizmet vermeye çalışıyoruz.

REKLAM ÇÖZÜMLERİ


Tanıtım Yazısı

Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği www.spontanecafe.com da yayınlayarak ve linklerini sosyal medya hesaplarında paylaşarak okuyucularımıza ulaştırıyoruz. Tanıtım yazısı blogdan hiçbir şekilde silinmiyor ve www.spontanecafe.com yayında olduğu sürece blogda kalıyor. Kaliteli backlink, trafik ve online pr-online itibar çalışmalarınız için etkili bir reklam türü olarak öne çıkıyor.

Banner Reklam

Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay onlarca kişinin ziyaret ettiği www.spontanecafe.com'a banner reklamları vermekten geçiyor. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda görünmesi. Şu aşamada 4 farklı boyutta (300x250, 336x 280
468x60, 728x90) banner reklam kabul edebiliyoruz. Reklamlar anlaşmaya bağlı olarak sağ sidebar'da ya da yazı içinde görünüyor.

FİYATLANDIRMA

Tanıtım yazısı: 25 TL (Yazı benim tarafımdan hazırlanır, hazır yazılar kabul edilmez.)

Banner: 39 TL ( 336x280, 300x250, 728x90) / Aylık

Link satışı: 39 TL / Aylık ("Sponsor Linkler" başlığı altında site ismi ve linki yer alır.)


KİMLER SPONTANE CAFE KELİMELİK'e REKLAM VERMELİ?

Spontane Cafe Kelimelik''nda başta aşağıdaki alanlarda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar olmak üzere içerik ile örtüşebilecek türden reklam verenler reklam ve advertorial çalışmalar konusunda yer alabilir.

Kelimelik Severlere ulaşmak İseyenler facebook grupları

Teknoloji siteleri

Mobil uygulama sahipleri ve geliştiricileri

Kişisel - kurumsal bloglar

İletişim-medya-eğlence konulu blog yazarları

Spontane Cafe Kelimelik'in hedef kitlesine yönelik ürün ya da hizmet sunduğunu düşünen tüm markalar ve kişiler.

Detaylar veya daha farklı çalışmalar hakkında bilgi almak için spontanecafekelimelik@gmail.com adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz. Maillerinizi gün içinde cevaplamaya çalışacağız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz veya Öneriniz varsa burdan yazabilirisiniz. Sorun Varsa Çözüm İçin Size En Kısa Sürede Geri Dönülecektir. Anlayışınız için Teşekkürler

 
Spontane "Cafe Kelimelik"
Kapalı Grup · 396 üye
Gruba Katıl
Grubumuzun uzun uzun yazılmış ve despotizm kokan bir açıklaması bulunmuyor ;) Kelimelik oyunu turnuvaları düzenlenen ve anlık ruh hallerine bağlı payl...
 

Popüler Yazılar

En Son Yayınlanan

Okumadan Geçmeyin

Yeni Başlayanlar için Kelimelik Turnuvaları

Yeni Başlayanlar için Kelimelik Turnuvaları(bracketcloud takip sistemi ile) Facebook da kelimelik  severler için turnuva düzenlenmekte ve ...