Mobil Cüzdan Oluşturma (Resimli Anlatım)

Ayrıntılı Mobil Cüzdan Oluşturma (Resimli Anlatım)

1. Electroneum Cüzdanı Oluşturma

Kazdığımız Electroneum'ları saklamak için önce cüzdan oluşturmamız gerekiyor. Bu sayede kazılan kripto paralarınız sadece sizin erişebildiğiniz cüzdanlarınızda saklanacak ve bu cüzdan üzerinden alım-satım yapabileceksiniz.


Öncelikle Electroneum sayfasına giderek cüzdan oluşturmak için Tıklayın

Yukarıda linke tıkladığınızda karşınıza gelen sayfada yer alan Hesap Oluştur butonuna tıklayınız.Form üzerindeki gerekli alanları(Eposta ve şifre) doldurarak Hesap Oluştur butonuna tıklayınız.Kaydı tamamladığımızda mail adresimize bir bağlantı gönderecek. Mail kutunuzu açın ve gerekli linke tıklayın.Linke tıkladıktan sonra açılan pencerede Hesabı onayla butonuna tıklayın.Sırada telefon numaramızı ekleme işlemi var. Burada doğru telefon numarasını yazınız çünkü doğrulama kodu gönderecek.Telefonunuza gönderilen kodu kutucuğa yazın ve Onay kodu gönderin butonuna tıklayın.Şimdi karşınıza gelen alanda PIN Kurtarma E-postası yazan kutucuğa yedek bir mail adresinizi yazın. Kayıt olurken kullanıdığınız emailin başına birşey gelirse bu kurtarma e-postası devreye girecek. Ardından Confirm your Electroneum password yazan kutucuğa kayıt olurken kullandığınız şifreyi yazınız.Verdiğimiz yedek e-postanın kurtarma e-postamız olduğunu onaylamak için mail adresimize tekrardan bir mail gelecek. Bu gelen maildeki onay bağlantısına tıklayınız.
Bağlantıya tıkladığınızda karşınıza gelen sayfadan E-posta adresini onayla butonuna tıklayınız.Artık Electroneum cüzdan kurulum işlemlerini tamamladık sayılır. Geriye sadece pin ayarlama kaldı. Devam et linkine tıklayarak devam edelim.Ek güvenlik olarak açılan bu sayfada bizden 5 haneli bir pin kodu oluşturmamız isteniyor. Unutmayın ki bu pin kodu çok önemli. Bundan sonraki her işlemimizde bizden sorulacak. Bu yüzden unutmamaya dikkat edin!Böylece işin en zor kısmı bitti. Artık bir Electroneum cüzdanımız var ve sıra akıllı telefonumuza uygulamayı yükleyerek kazım yapma işlemine geldi.
2. Akıllı Telefona Electroneum Uygulaması Yükleme

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzdan Google Play Store'a girerek Electroneum aramasını yapın. Karşınıza çıkan Electroneum isimli uygulamayı telefonunuza kurun.

Tekrardan hatırlatmak isteriz ki iPhone için bu uygulama mevcut değil. Çünkü iOS yüklü cihazlar arka planda işlem yapılmasına izin vermiyor. Uygulamayı aşağı indirdiğinizde yaptığı tüm işlemler durduruluyor.Şimdi telefonunuza kurduğunuz uygulamayı açın ve Giriş Yap butonuna tıklayarak bilgilerinizle giriş yapınız.Oda ne! Sırada bir güvenlik önlemi daha var :) Kazım yapmak için kullanacağımız telefonun bizim olup olmadığını soruyor bize. Bunun için hesaba giriş yaptığımız telefonun bilgilerini bize mail attı ve bu cihaz sizin mi diye soruyor. Bizde onaylamak için mailimize gelen bağlantıya tıklıyoruz ve açılan sayfada Authorise Device butonuna tıklayın.Yaptığımız bu son onaylama işlemi ile tüm güvenlik aşamalarını tamamladık. Artık uygulamada rahatlıkla oturum açabiliriz.


Hepsi Bu kadar Artık Uygulamayı Açıp Kazanmaya başlayabilirsiniz.
Çekilişle 30 ETN Kazanma Şansı İçin Tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz veya Öneriniz varsa burdan yazabilirisiniz. Sorun Varsa Çözüm İçin Size En Kısa Sürede Geri Dönülecektir. Anlayışınız için Teşekkürler

 
Spontane "Cafe Kelimelik"
Kapalı Grup · 396 üye
Gruba Katıl
Grubumuzun uzun uzun yazılmış ve despotizm kokan bir açıklaması bulunmuyor ;) Kelimelik oyunu turnuvaları düzenlenen ve anlık ruh hallerine bağlı payl...
 

Popüler Yazılar

En Son Yayınlanan

Okumadan Geçmeyin

Yeni Başlayanlar için Kelimelik Turnuvaları

Yeni Başlayanlar için Kelimelik Turnuvaları(bracketcloud takip sistemi ile) Facebook da kelimelik  severler için turnuva düzenlenmekte ve ...